Alphavet – nowe podejście do opieki nad zwierzętami

Opiekunowie zwierząt są osobami coraz bardziej świadomymi obowiązków, jakie na ich spoczywają. Nic zatem dziwnego, że również odwiedzając gabinety weterynaryjne mają coraz większe oczekiwania. Podstawowa opieka nad zwierzętami nie jest już wystarczająca, sam weterynarz zaś jest postrzegany jako osoba, która powinna nie tylko rozwiązać problemy zdrowotne czworonogów, ale i udzielać porad ich właścicielom.

Weterynarz w Krakowie Alphavet znakomicie wywiązuje się z tego zadania, a wizyty w gabinecie są znakomitym sposobem na nauczenie się, że pielęgnacja czworonogów nie jest wcale mniej ważna niż podawanie im odpowiedniej karmy.

W gabinecie można liczyć zatem nie tylko na typowe usługi, ale również na szereg zabiegów kojarzonych ze zwierzęcymi salonami piękności. To znakomite miejsce do tego, aby ostrzyc i wykąpać psa lub kota, dowiedzieć się, jak dbać o jego pazury i upewnić się, że nasz pupil nie ma poważnych problemów z uzębieniem. Już jedna wizyta pozwala na poprawę jakości życia zwierzęcia, a większość opiekunów odwiedza gabinet regularnie.

Post Author: admin