Samsung Galaxy S7 – czy warto w niego zainwestować?

Co jakiś czas na rynku nowych, elektronicznych przedmiotów, pojawiają się kolejne smartfony. Entuzjaści chcą mieć wszystkie najlepsze modele – inni solidnie rozważają każdy kolejny zakup. Zawsze przed zainwestowaniem w podobny sprzęt warto zatem dowiedzieć się nieco więcej o jego parametrach, wadach i zaletach. 

Jaki jest Samsung galaxy s7?

Wyróżnia się ciekawym designem – dostępny jest też w różnych wersjach kolorystycznych. Na rynek został wprowadzony w I kwartale 2016 roku, zatem nie należy do najnowszych, ani do najdroższych. W sieci można znaleźć mnóstwo opinii na jego temat – zwykle są one pochlebne.

Wbudowana pamięć ma 32GB i GB pamięci RAM. System operacyjny to Android 6.0 Marshmallow. Ośmiordzeniowy procesor, dotykowy ekran, aparat fotograficzny 12 Mpx z tyłu i 5 Mpx z przodu (ale bez zoomu optycznego), dobra transmisja danych i liczne, dodatkowe funkcje – te podstawowe, jak i inne. Z pewnością jest to solidny, ładny i dobry sprzęt, choć ma również minusy – na przykład brak możliwości wymiany obudowy. Ale takie drobnostki mają jednak mniejsze znaczenie.

Gdzie kupić Samsunga Galaxy s7?

Zapraszamy do sklepu Interstore, mają najlepszą ofertę – Samsung Galaxy S7 Edge promocja 

Post Author: admin