Mezoterapia igłowa – na czym polega?

Mezoterapia igłowa to zabieg estetyczny, który może być stosowany na wszystkie partie ciała. Polega na podawaniu w głąb skóry kwasu hialuronowego, wraz z witaminami, antyoksydantami, peptydami itp. Dzięki temu skóra staje się wyraźnie bardziej odżywiona, ładniejsza, nawilżona, gładsza. Koktajle odżywcze są zwykle tworzone w odniesieniu do konkretnego problemu, którym może być między innymi utrata jędrności skóry, pojawianie się pierwszych zmarszczek i fałd, ale również na przykład cellulit.

Skuteczny zabieg

Oczywiście, najpopularniejsze są zabiegi mezoterapii wykonywane na twarzy – z tego sposobu korzysta mnóstwo Polek! Wiele z nich jednak obawia się – termin „igłowa” kojarzy im się z bólem. Czy słusznie? Rzeczywiście, preparat podawany jest iniekcyjne, jednak nie jest to zabieg bolesny. Nie kosztuje też wcale przesadnie dużo, choć najlepsze efekty można odnotować w przypadku wykonania całej serii zabiegów – wyraźną poprawę widać jednak już po pierwszym z nich!

Jaki gabinet kosmetyczny wybrać?

Profesjonalny zabieg można wykonać między innymi w Laser Skin Care. Wystarczy odwiedzić stronę gabinetu kosmetycznego, by zapoznać się ze szczegółami oferty – mezoterapia igłowa Gliwice

Post Author: admin